Kontakta oss

Vi hjälper dig med allt som rör din bil. Tveka inte att höra av dig till någon av oss!

Våra öppettider


Bilförsäljning

Måndag – Fredag
Lördag

09.00 – 18.00
11.00 – 14.00


Verkstad

Måndag – Torsdag
Fredag
Lunchstängt

07.00 – 17.00
07.00 – 16.00
12.15 – 13.00

Västra Bil

Magasinsgatan 31, 434 37
Kungsbacka

Hitta hit

Bilförsäljning

Lars Englund

Ägare / Bilförsäljare

Lars.Englund@vastrabil.se

Percy Bengtsson

Ägare / Bilförsäljare

Percy@vastrabil.se

Jonas Älveborn

Försäljningsansvarig

Jonas@vastrabil.se

Carolin Lövgren

Bilförsäljare

Carolin@vastrabil.se

Verkstad

Christina Wahlström

Ekonomi

Christina@vastrabil.se

Fredrik Borgström

Servicemarknadschef

fredrik@vastrabil.se

Jörgen Schyum

Teknisk Specialist

jorgen@vastrabil.se

Leif Nordefjäll

Kundmottagare

leif@vastrabil.se

Stefan Lundqvist

Ansvarig reservdelar

stefan@vastrabil.se

Mikael Nilsson

Servicetekniker

Ruben Lygnekil

Servicetekniker

Mats Andersson

Servicetekniker

Magnus Pettersson

Servicetekniker

Andreas Engström

Servicetekniker

Ludvig Eikeland

Servicetekniker

Har du några frågor?

Ställ din fråga i formuläret nedan så kontaktar vi dig så snart som möjligt.

    Jag godkänner användarvillkoren.*